Išbandykite mūsų paslaugas nemokamai!

Prisijunkite dabar ir išsiųskite pirma SMS nemokamai! Jūs galite lengvai patikrinti mūsų sistemą arba mūsų API!

Apie mus

Brošiūra

Beri SMS pranešimų sprendimai yra pirmaujanti organizacija, kuri teikia sprendimus padedančius bendrauti efektyviai su klientais, darbuotojais, kandidatų ir socialinės žiniasklaidos tinklus bendruomenėse. Tai leidžia žmonėms bendrauti greičiau, tuo optimizuotas kainų veiklos siunčiant Masiniai pranešimai.

Kas yra Masiniai SMS ? Tai yra daug SMS žinučių plitimas pristatymo į mobilųjį telefoną terminalus. Be to, birių SMS yra labiausiai ekonomikos rinkodaros metodas esamų šiandien, nes ji gali būti veiksminga rinkodaros priemonė. Birių SMS paslauga taip pat leidžia klientams perduoti urmu SMS per HTTP , , FTP arba SMPP , sąsaja, ir iš bet kurio interneto serverio. Be to, birių SMS turi galią padidinti savo pajamas ir pelną, o sumažinti išlaidas padidinti savo verslo produktyvumą gerinti klientų aptarnavimo lygį ir palengvinti autentifikavimo procesus.

Beri SMS , pranešimų sprendimai komandą sudaro aukštos kvalifikacijos nariams ir patyrusių mobili telekomunikacijų inžinierių, kurie teikia aukščiausios kokybės paslaugas. Mes orientuoti į kokybę, kuri yra mūsų darbo tikslas.

Mes tikime palaikyti gerus santykius su klientais, nes ji stato ilgalaikį bendradarbiavimą versle. Todėl mes garantuojame geriausią kokybę už optimizavus kainą.

Šiandien technologijos vaidina svarbų vaidmenį visuomenėje. Kaip rezultatas, mes naudojame naujausias technologijas, kad būtų įvykdyti kliento lūkesčius. Tačiau žmonės technologijas, todėl mes pabrėžti aukštos kvalifikacijos komandos narių svarbą.

Mes stengiamės skatinti ir kainų darbuotojus siekiant sukurti nuolatinę komandą. Mes manome, kad įmonė niekada neturėtų sustabdyti bando gauti up-to-data informacijos, atlikite naujausias technologijas galimybes ir bandyti reikšti juos labiausiai prieinamų būdu klientams.

Laikykite savo klientus ryšį apie savo naujienas, nuolaida ir daug daugiau. Masiniai SMS yra greitesnis būdas, nes:

  • Patikimas ir greitas bendravimas.
  • Aukštos kokybės darbiniai.
  • Kokybinė Bendravimas prieinamiausią kainą.
  • Daugiau atsargus nei telefono skambučius.
  • The possibility to reach costumers periodically and at special occasions for various reasons.

ir dar daugiau ..