Išbandykite mūsų paslaugas nemokamai!

Prisijunkite dabar ir išsiųskite pirma SMS nemokamai! Jūs galite lengvai patikrinti mūsų sistemą arba mūsų API!

Mūsų sprendimai

Kanalo API

Brošiūra

Siuntimas urmu SMS pranešimus iš interneto niekada nebuvo paprasčiau! Mūsų naujas vartotojo sąsaja yra pagamintas jums prisijungti prie savo sąskaitos be jokio vargo. Viskas, ką jums reikia padaryti, norint prisijungti (arba Registruotis) yra tiesiog įveskite savo vartotojo vardą (e-pašto adresą) ir slaptažodį (tai užtruks 10-20 sekundžių, ne daugiau!).

Kai prisijungiate, galite prieiti prie savo valdymo skydą ir siųsti tekstinius pranešimus. Jei norite pradėti siųsti tekstinius pranešimus iš karto, tai yra visiškai gerai! Jums nereikia eiti per ilgas ir skausmingas procesas išleisti savo parametrus ir informaciją. Viskas, ką jums reikia padaryti, išsiųsti SMS žinutę yra įvesti imtuvai "telefonams numerius, savo įmonės pavadinimą arba pavadinimas norite matyti kaip siuntėjas, data norite, kad ji atsiuntė ir faktinis pranešimas.

Norėdami suteikti jums patogus Pranešimo siuntimas paslaugas, mes leidžiame jums, ir mes raginame jus, sukurti adresų knygą. Atsižvelgdama adresas knyga paruošta siuntimui, sutaupysite laiko ne atsižvelgdamas įvesti telefono numerius pakartotinai. Be to, mes leidžia jums įkelti savo iš anksto sukurtas adresų knygą iš CSV failus (pirmiausia sukurkite adresų knyga grupę, tada atidaryti tą tuščią grupę ir rasite CSV įkėlimo formą ir CSV formatu pavyzdys). Mūsų adresas Knyga kaip išvengti jus nuo bet kokių sunkumų!

Skirtingai nuo daugelio mūsų konkurentų, mes išsaugoti visus tekstinius prane ¹ imus istoriją, kuri išsiuntėte. Galite prieiti prie savo siuntimo istoriją tiesiog paspaudę "Istorija" mygtuką valdymo skydelyje. Į "Istorija" meniu rodo visus parametrus galite iš anksto apibrėžtus prieš siunčiant pranešimą, ir ji taip pat apima jūsų pranešimus statusą kiekvienam telefoną numerį, kad jūs norėjo išsiųsti ją.

Tvarkydami savo sąskaitos likutį yra lengvai prieinama nuo jūsų valdymo skyde meniu. Mes priimame PayPal ir MoneyBookers kaip mokėjimo būdus. Tačiau mes linkę PayPal! Be to, mes suteiksime Jums nuolaidos, jei norite pridėti didesnes sumas pinigų į savo sąskaitą. Nuo 30 eurų, galite gauti nuolaidą svyruoja nuo 5% iki 30%! Jūsų patogumui, mes turime mokėjimų istoriją taip pat.

Iš viso yra trys būdai gauti nuolaidas, naudodami mūsų svetainėje. Pirmasis būdas, pridedant didesnę pinigų sumą į jūsų sąskaitą. Antrasis būdas yra paprasčiausias vienas - būti aktyviu reklamuotojas. Jei siunčiate daugiau nei 25 000 SMS pranešimus per mėnesį, jūs galite gauti ne mažiau kaip 20%. Kuo daugiau tekstinius prane ¹ imus galite siųsti geresnę nuolaidą gausite. Pradėk dabar!

Trečias būdas gauti nuolaidos yra nuoroda kitiems žmonėms reklamuoti per mus. Ne tik jūs gaunate nuolaidą už du mėnesius, kai jūsų referalų pradeda naudoti mūsų sistemą, bet taip pat, jei jūsų referalų yra aktyvus reklamuotojas, gausite nuolat nuolaidas, kaip kreipimosi išlaiko yra aktyvus! Gauk geresnių pasiūlymų ir sutaupyti daugiau pinigų, nurodydamas žmonių dabar! Nuolaidos paprastai skiriamas atlikti pirmą kito mėnesio dieną.

Mūsų klientas paruoštas valdymo pultas taip pat suteikia jums galimybę patikrinti savo nuolaidas ir jų galiojimo datas.

Visada būti viršuje savo žaidimą ir pamatyti, kiek pinigų galite sutaupyti, tiesiog naudojatės mūsų paslaugomis!