Išbandykite mūsų paslaugas nemokamai!

Prisijunkite dabar ir išsiųskite pirma SMS nemokamai! Jūs galite lengvai patikrinti mūsų sistemą arba mūsų API!

Mūsų sprendimai

Kanalo API

Brošiūra

Masiniai SMS reklama integravimas į savo svetainę niekada nebuvo lengviau nei dabar! Naudojant mūsų galingas API technologija, galite integruoti mūsų interneto scenarijų į savo svetainę. Įrašyta mūsų Interneto API scenarijų į savo svetainę, gali būti puikus priedas prie teikiamų paslaugų į jūsų svetainę įvairių nesikreipiant per visus kuriant savo sms įmonę skausmo.
 
Nors galite sukurti savo įmonę ir pradėti siūlyti savo Masiniai SMS siuntimo paslaugą, jūs taip pat galėtų naudotis mūsų paslaugomis. Tokiu būdu galima sutaupyti daug problemų sukurti atskirą įmonę, pasirašant įvairius teisinius dokumentus, daug, ir tt Mūsų misija yra suteikti jums su didžiausias pajamas, o turintys bent kaip išlaidas, kaip įmanoma.

Mūsų sistema API leidžia vartotojams pridėti tiek, kiek 100 numerius vieno pranešimo, jei jūs naudojate GET metodą užklausą. Be to, jei jūs naudojate POST metodas užklausą, jūsų vartotojai gali siųsti SMS pranešimus iki 500 mobiliųjų telefonų numerius. Neturime pirmenybę, iš kurių vienas jums reikia naudoti, ir tai yra visiškai iki jums, kurį metodą naudoti. Nė vienas iš rinkos konkurentai gali suteikti jums su tokiu patogiu technologija vartotojams.

Be to, mes teikiame savo vartotojams su grįžtamojo ryšio (skambinimo param) ar pranešimai buvo pristatyti, ar jie turėjo keletas bėdų pristatymo. Jei pasirinksite atgalinio ryšio parametras, kurį reikia naudoti, mes suteiksime jums grįžtamąjį ryšį apie kiekvieną pranešimą atskirai. Tai gali būti labai patrauklus savo klientams, nes jie gali valdyti, kiek pranešimų jie atsiuntė ir kaip efektyviai reklama yra.

Ką daro mūsų įmonę atskirti nuo mūsų konkurentų yra tai, kad mums rūpi žmonių, kurie naudojasi mūsų paslaugomis labiausiai! Mūsų konkurentai bus tik suteikti Jums su instrukcijomis, kaip sukurti savo API scenarijus turi būti pastatytas į savo interneto svetainėse. Tuo tarpu, mes suteiksime Jums su iš anksto pastatytas API scenarijus sutaupyti vargo ir gauti savo interneto svetainės setup porą minučių. Ar jūs ne ieško perparduoti savo paslaugas, bet už tai, kad savo paslaugas patogu? Su mūsų API scenarijų, jūs galite turėti mūsų Masiniai SMS siuntimo paslaugas tiesiai į savo dienoraštį, svetainėje serveriu, arba kur norite, kad ji būtų. Mūsų išskirtinis API interneto scenarijus yra lengviau ir patogiau alternatyva turintys ateiti į mūsų svetainę kiekvieną kartą, kai norite siųsti pranešimus.

Naudojant mūsų API scenarijų, ne tik jūs galite siųsti pranešimus iš jūsų serverio, bet taip pat galite naudoti iš anksto sukurtus adresų knygas. Jei norite sutaupyti šiek tiek papildomo laiko, o ne iš naujo įvesti numerius, norite, kad jūsų pranešimai siunčiami, kiekvieną kartą jums nuspręsti, jei norite reklamuoti savo produktą, galite sukurti kelis adresų knygas tiesiai ant mūsų svetainės. Kai kuriate adresų knygas, naudodami mūsų API scenarijų, jums bus suteikta galimybė pasinaudoti sukurtus adresų knygas. Be to, per mūsų API scenarijų galite gauti už visą CSV formatu šalių kainas (sukurti adresų knyga grupę, atidarykite tą grupę ir rasite CSV failo formato pavyzdį ir įkelti CSV formą).

Labai lengva Masiniai SMS siuntimas iš jūsų sistemoje telefono numeriais arba adresas bok, tiesiog jį išbandyti!