Išbandykite mūsų paslaugas nemokamai!

Prisijunkite dabar ir išsiųskite pirma SMS nemokamai! Jūs galite lengvai patikrinti mūsų sistemą arba mūsų API!

Mūsų sprendimai

Kanalo API

Brošiūra

Trumpųjų žinučių paslauga (SMS), tampa vis labiau ir labiau populiarėja tarp žmonių. Dar ne taip seniai, daugiausia jaunimo naudoti text, o vyresnio amžiaus pageidaujamą skambučiais. Šiandien, net 50 metų amžiaus žino, kaip skaityti tekstinius pranešimus. Apie pasaulio ketvirtį 1,8 milijardo žmonių, naudojant Text paslaugas per parą.

Kodėl text populiarumą gerokai padidinti? Žinutės yra patogiau nei skambina - nors asmuo negalėjo priimti skambutį, jei vienas iš susitikimo, galima lengvai gauti informaciją per tekstinį pranešimą. Ne tik patogumo atnešė daugiau žmonių į text, bet ir telefoną gamintojai padarė savo pastangas kuriant mobiliųjų telefonų, kurie turi QWERTY klaviatūras, kad žmonės galėtų tekstą lengviau ir greičiau.Nuo text yra viena iš populiariausių formų bendrauti, SMS žinutės buvo žinoma, kad būti puikus būdas reklamuoti. Daugelis didelių kompanijų, tokių kaip ESPN, Amazon ir tt, naudokite text teikti savo abonentams naujienas ir informaciją apie akcijas. Šios korporacijos įvaldę reklamos mokslo naudojant tekstinius pranešimus.

Ką daro SMS žinutės geresnis būdas Skelbimo nei kiti? Tik vienas paprastas faktas - visi skaito tekstinį pranešimą, kad vienas gauna. Palyginimui, galime pažvelgti kitu gerokai didėjančio būdu reklama - Facebook skelbimų. Nors "Facebook" reklamos nereikia, kaip blogą reputaciją kaip elektroninio pašto reklama, tai tiesiog neefektyvu. Pirkdami Facebook skelbimus, jūs mokate už nuomonę, bet nėra iš tikrųjų reiškia, kad visi žmonės bus baigti skaityti jūsų reklama. Jūs galite išvengti eikvoti pinigus žmonėms, kurie neturi atkreipti dėmesį į reklamą internete, pradeda kitą vietą!

SMS reklama yra naujas būdas reklamuoti, kad yra žymiai didėja. Vienas iš veiksnių, prisidedančių link populiarumo SMS reklama yra ta, kad tai yra labai veiksminga kainos; jūs gaunate už savo pinigus dažniausiai. Nėra jokio būdo, kad asmuo negali skaityti savo tekstinį pranešimą, kai ji bus pristatytas. Be to, jūs gaunate pranešimus, ar jūsų pranešimus buvo pristatytas. Nėra "negaliojančius paspaudimus" ar bet scamming medžiagų, kur žmonės tiesiog bando uždirbti pinigus ne savo reklamoje natūra. Su SMS reklama, jūs niekada patirti žmonės scamming jums.
Geografinis orientacija yra ne jums, o jūs nesate ieško konkrečios šalies, miesto ir tt? Vietoj jūs ieškote amžiaus nukreipimas? Taip, jums rasti tai, ko ieškote! Su SMS reklama, Jums dažniausiai taikosi į labiausiai komercinės kaliojo bendruomenės, kuri perkamoji galia. Žmonės, kurie daugiausia naudoja mobiliuosius telefonus yra tarp 14 iki 45 metų amžiaus. Tai reiškia, kad jie perkamoji galia, arba, jei jie yra paaugliai, jie turi galią priimti jų tėvai pirkti jūsų produktą.
SMS reklama yra būdas eiti, jei esate ieško rimtų populiarumo savo prekės ženklą!

Laikykite savo klientus ryšį!